Brixton Vancouver Pant

Specifikationer for Brixton Vancouver Pant

  • Navn: Brixton Vancouver Pant (Blå / Hvid stribet, W28)
  • Farve: Blå / Hvid stribet
  • Størrelse: W28
  • Materiale: 100% bomuld
  • Snørelukning
  • To åbne sidelommer
  • To baglommer med knaplukning
  • Regulær pasform
  • Broderet Brixton-logo på baglommen
Siden er sidst opdateret d. 27/07/2026

Brixton Vancouver Pant (Blå / Hvid stribet, W28)

📝 Produktbeskrivelse

Brixton Vancouver Pant i blå/hvid stribet er en tidløs og alsidig buksedragt med et afslappet og behageligt fit. De er lavet af 100% bomuld med et letvægts design, der gør dem ideelle til enhver sæson. Buksedragten har et klassisk design med skrå lommer foran og en patchlomme bagpå. De har også justerbare stropper på taljen for at sikre en perfekt pasform. Brixton Vancouver Pant er perfekt til hverdagsbrug og kan nemt styles med en t-shirt eller skjorte for et casual look. Buksedragten er tilgængelig i størrelse W28.

🖥 Oversigt over forhandlere der sælger Brixton Vancouver Pant

Army Star
639,20 kr
Koore
799,00 kr

💰 5 grunde til at købe Brixton Vancouver Pant

1
Blå/hvid stribet design er tidløst og kan styles på forskellige måder
2
Fremstillet af kvalitetsmaterialer, der gør bukserne slidstærke og holdbare
3
W28 størrelse passer perfekt til de fleste kvinders talje og hofte målinger
4
Brixton brandet er kendt for at lave tøj af høj kvalitet og med fokus på detaljerne
5
Vancouver Pant har en behagelig pasform og kan både bruges til hverdag og til mere formelle anledninger.

✅ Fordele ved Brixton Vancouver Pant

Tidløst og klassisk design med blå/hvide striber
Lavet af holdbart materiale, der er modstandsdygtigt over for slid
Komfortabel pasform med justerbare taljebånd og ribkant ved anklerne
Praktiske lommer både foran og bagpå
Let at style til forskellige outfits, både til hverdag og mere formelle lejligheder.

⛔️ Ulemper ved Brixton Vancouver Pant

De kan være for stramme og ubehagelige at have på, og farven kan falme efter gentagne vaske.

🔎 Konklusion

Brixton Vancouver Pant i blå/hvid stribet er en stilfuld og moderne buks, der vil appellere til alle, der leder efter en alsidig og komfortabel buks at have på. Buksen har en afslappet pasform og en justerbar snøre i taljen, hvilket giver dig mulighed for at tilpasse den til din krop og sikre en optimal pasform. Lavet af en blød bomuldskvalitet, er buksen åndbar og behagelig at have på hele dagen, uanset hvad du har planlagt. Det blå/hvide stribemønster er tidløst og alsidigt, og gør buksen ideel til både formelle og afslappede anledninger. Derudover er buksen udstyret med praktiske lommer på forsiden og bagsiden, så du kan opbevare dine nødvendigheder sikkert og bekvemt. Samlet set er Brixton Vancouver Pant en fremragende buks, der kombinerer stil og komfort på en enestående måde og vil være en pålidelig del af din garderobe i mange år fremover.

Måske disse produkter kunne interesse dig

Jeg vil foreslå følgende: - Konfirmation eller nonfirmation - Vælg din stil!
Gå til produkt
Brownie - Body med lange ærmer
Gå til produkt
SKAGEN Sengetøj - grå striber
Gå til produkt
Koksgrå/blåstribet & blå Alpaka strømper 2-pak - Clemente
Gå til produkt
Alpaka strømper, 2-pak
Gå til produkt
Alpaka strømper - 2-pak
Gå til produkt