Asteroid Mini forlængelseskabel (3 meter)

Specifikationer for Asteroid Mini forlængelseskabel (3 meter)

  • Produkt: Ct10uv11 asteroid mini forlængelseskabel
  • Længde: 3 meter
  • Type: USB-forlængelseskabel
  • Kompatibilitet: Passer til de fleste USB-enheder
  • Materiale: Fleksibelt og holdbart kabelmateriale
  • Farve: Sort
  • Forbindelseshastighed: Op til 480 Mbps
  • Stiktype: Han til hun
  • Anvendelse: Forlænger USB-forbindelsen mellem enheder med op til 3 meter.
Siden er sidst opdateret d. 08/11/2024

Ct10uv11 asteroid mini forlkabel 3 mete

📝 Produktbeskrivelse

Ct10uv11 asteroid mini forl.kabel 3 mete er en praktisk og pålidelig forlængerløsning til dit eksisterende kabelsystem. Med en længde på 3 meter giver dette kabel dig lang rækkevidde og fleksibilitet til at placere dine enheder hvor som helst du vil. Kablet er designet til at støtte high-speed dataoverførsel og er kompatibelt med de fleste USB-tilsluttede enheder. Den lette og holdbare konstruktion gør det nemt at transportere og opbevare, mens de forgyldte stik sikrer optimal signaloverførsel. Med Ct10uv11 asteroid mini forl.kabel 3 mete kan du nemt og effektivt tilslutte dine enheder uden at bekymre dig om kabelmangel eller begrænsninger.

💰 5 grunde til at købe Asteroid Mini forlængelseskabel (3 meter)

1
3 meter længde giver dig mere fleksibilitet i forhold til placering af dine enheder
2
Sikrer hurtig dataoverførsel og opladning med USB 3.0 teknologi
3
Flettet nylonkabel beskytter mod træk og slid, og forlænger dermed kablets levetid
4
Kompatibel med en lang række enheder, herunder smartphones, tablets og computere
5
Let at transportere takket være den lille størrelse og letvægtsdesign

✅ Fordele ved Asteroid Mini forlængelseskabel (3 meter)

Fleksibilitet til at forbinde enheder på tværs af rummet
Fremragende signalstyrke og stabilitet
Høj hastighed i overførslen af data og signaler
Holdbar og slidstærk kvalitet
Let og praktisk design til transport og opbevaring

⛔️ Ulemper ved Asteroid Mini forlængelseskabel (3 meter)

Kabelens længde på 3 meter kan begrænse fleksibiliteten og brugbarheden i visse rum eller situationer. Derudover kan kvaliteten af signalet påvirkes af interferens og afstanden til routeren, især hvis der er hindringer mellem dem.

🔎 Konklusion

Ct10uv11 asteroid mini forl.kabel på 3 meter er en pålidelig og praktisk løsning til at forlænge dine kabelstrenge. Dette produkt er konstrueret med høj kvalitet materialer og teknologi, der sikrer en fremragende signaloverførsel uden tab af lyd- eller billedkvalitet. Længden på 3 meter giver mulighed for fleksibilitet i placeringen af dine elektroniske apparater, mens de slanke dimensioner gør det nemt at installere og gemme væk, når det ikke er i brug.

Derudover er kompatibiliteten med forskellige typer af kabler og forbindelser et betydeligt pluspunkt for produktet. Denne effektive og pålidelige forlængelseskabel er velegnet til professionelle såvel som private brugere. Der er ingen tvivl om, at Ct10uv11 asteroid mini forl.kabel på 3 meter lever op til forventningerne og opfylder behovene hos forbrugerne. Hvis du er på udkig efter en høj kvalitet forlængelseskabel med fremragende signaloverførsel og alsidighed, så er Ct10uv11 asteroid mini forl.kabel på 3 meter et godt valg.

Måske disse produkter kunne interesse dig

Aluminiumslook-pen
Gå til produkt
Nøgleringe med astronauter og rumskibe - Sæt
Gå til produkt
InnovaGoods Lavalampe med Bluetooth Højtaler og Mikrofon
Gå til produkt
Lysplade med genopladeligt batteri
Gå til produkt
Beskyttelse til knap på lysplade
Gå til produkt
Fritstående ventilator Cecotec Forcesilence 60 W
Gå til produkt