SweetSmile RC Double Vibrator Fjernstyret - Vibrerende dobbelt stimulator

Specifikationer for SweetSmile RC Double Vibrator Fjernstyret - Vibrerende dobbelt stimulator

  • Mål: 20 cm i længden, Ø 3,5 cm
  • Materiale: Medicinsk silikone
  • Design: Dobbelt vibrator med fjernbetjening
  • Funktioner: 10 vibrationsindstillinger, genopladelig
  • Vægt: 150 gram
  • Farve: Lyserød
  • Vandtæt: Ja, kan bruges i badet
  • Brugervejledning: Følger med på dansk
Siden er sidst opdateret d. 19/08/2026

SweetSmile RC Double Vibrator Fjernstyret

📝 Produktbeskrivelse

SweetSmile RC Double Vibrator Fjernstyret er et luksuriøst sexlegetøj designet til at tilfredsstille både indvendigt og udvendigt. Den dobbelte vibrator har to motorer, en til at stimulere G-punktet eller prostata og en til at pirre klitoris eller perineum. Med fjernbetjeningen kan du nemt skifte mellem de 10 vibrationsmønstre og finde den perfekte indstilling til dine behov. Vibratoren er lavet af blødt silikone, der føles behageligt mod huden, og er vandtæt, så den kan bruges under brusebadet eller i badekarret. Den er genopladelig og oplades hurtigt med det medfølgende USB-kabel. SweetSmile RC Double Vibrator Fjernstyret er et diskret og stilfuldt valg til selvforkælelse eller leg med en partner, der ønsker at udforske nye former for nydelse.

🖥 Oversigt over forhandlere der sælger SweetSmile RC Double Vibrator Fjernstyret - Vibrerende dobbelt stimulator

Private Play
449,00 kr

💰 5 grunde til at købe SweetSmile RC Double Vibrator Fjernstyret - Vibrerende dobbelt stimulator

1
To kraftfulde motorer for dobbelt stimulation
2
Blødt og kropsvenligt silikone materiale
3
Fleksibel og justerbar design
4
Trådløs fjernbetjening for nem styring
5
Opladelig for miljøvenlig brug

✅ Fordele ved SweetSmile RC Double Vibrator Fjernstyret - Vibrerende dobbelt stimulator

Kraftfulde dual-motorer
Fjernstyret for øget bekvemmelighed
Genopladelig for langvarig brug
Vandtæt design for alsidig anvendelse
Lavet af kropsvenligt silikone

⛔️ Ulemper ved SweetSmile RC Double Vibrator Fjernstyret - Vibrerende dobbelt stimulator

Den kan være støjende. Den kan måske ikke passe alles anatomi.

🔎 Konklusion

Samlet set er SweetSmile RC Double Vibrator Fjernstyret et kvalitetsprodukt, der leverer en effektiv og stimulerende oplevelse for brugeren. Den dobbelte vibrator design tillader både indvendig og udvendig stimulation, hvilket gør den alsidig og tilfredsstillende. Den fjernstyrede funktion giver mulighed for diskret og spændende brug alene eller sammen med en partner. Vibratorens kraftfulde motorer og forskellige vibrationsindstillinger bidrager til en personlig og intensiv oplevelse. Den ergonomiske form gør den nem at håndtere og komfortabel at anvende. Materialerne er af høj kvalitet og kroppen sikre, hvilket giver brugeren ro i sindet under brug. Samlet set er SweetSmile RC Double Vibrator Fjernstyret et pålideligt valg for dem, der søger en luksuriøs og tilfredsstillende stimulering.

Måske disse produkter kunne interesse dig

Molly & Rose Hårbøjle med museører
Gå til produkt
Pia & Per Babymotiv Fotoramme
Gå til produkt
Nordahl Andersen Tand og Hårlok Gavesæt
Gå til produkt
CIHA Sansesæt
Gå til produkt
Lullalove Varmepude
Gå til produkt
LED Forstørrelsesglas med fleksibel arm - Mizoom
Gå til produkt