Satisfyer Love Triangle

Specifikationer for Satisfyer Love Triangle

  • Navn: Satisfyer Love Triangle Black/Gold
  • Farve: Sort/Guld
  • Materiale: ABS-plast og silikone
  • Størrelse: 10,5 cm x 5,7 cm x 6,5 cm
  • Vandtæt: Ja, IPX7 rating
  • Opladning: Magnetisk USB-opladning
  • Batterilevetid: Op til 50 minutters brug på en fuld opladning
  • Støjniveau: Lav
  • Funktioner: 10 forskellige vibrationsindstillinger, der styres ved hjælp af to separate knapper
  • Anvendelse: Kan bruges til at stimulere klitoris og andre erogene zoner
  • Rengøring: Kan rengøres med varmt vand og sæbe eller en sexlegetøjsrens
  • Garanti: 15 års garanti fra producenten
  • Inkluderet i pakken: Satisfyer Love Triangle Black/Gold, magnetisk USB-opladningskabel, opbevaringspose og brugsanvisning
Siden er sidst opdateret d. 13/08/2026

Satisfyer Love Triangle Black/Gold

📝 Produktbeskrivelse

Satisfyer Love Triangle Black/Gold er en innovativ klitorisstimulator, der er designet til at give kvinder intense og tilfredsstillende orgasmer. Den har en unik trekantet form med bløde silikonepuder, der omfavner klitoris og sender pulserende trykbølger gennem vævet. Dette skaber en dyb og intens stimulering, som kan føles som en blanding af sugning og vibrationer.

Denne klitorisstimulator har 10 forskellige vibrationsindstillinger, som kan justeres nemt med knapperne på toppen af enheden. Den er også vandtæt, hvilket betyder, at den kan bruges i badet eller brusebadet.

Satisfyer Love Triangle Black/Gold har en genopladelig batteripakke og leveres med en magnetisk USB-oplader. Det er også nemt at rengøre takket være dens vandtætte design og aftagelige silikonehoved.

Denne klitorisstimulator er perfekt til kvinder, der ønsker en diskret og meget effektiv måde at opnå intense orgasmer på.

🖥 Oversigt over forhandlere der sælger Satisfyer Love Triangle

Private Play
269,00 kr
Mshop.dk
299,00 kr

💰 5 grunde til at købe Satisfyer Love Triangle

1
3 forskellige hastigheder og 7 pulseringsindstillinger for skræddersyet nydelse
2
Vandtæt og genopladelig med et opladningstid på 2 timer
3
Lavet med blødt, medicinsk silikone for ultimativ komfort og sikkerhed
4
Lydsvag teknologi for diskret brug
5
Kan bruges solo eller sammen med en partner for ekstra stimulation.

✅ Fordele ved Satisfyer Love Triangle

Kraftfuld og effektiv stimulering af klitoris.
Ergonomisk og let anvendelig form.
Vandtæt, som muliggør brug i badet eller under bruseren.
Genopladeligt batteri med høj holdbarhed.
Diskret og stilrent design.

⛔️ Ulemper ved Satisfyer Love Triangle

Satisfyer Love Triangle Black/Gold kan føles lidt for intens for nogle brugere, hvilket kan være ubehageligt og overstimulerende.
Nogle brugere kan opleve, at sugende fornemmelse er for kraftig og kan efterlade mærker på huden omkring klitoris.

🔎 Konklusion

Den Satisfyer Love Triangle Black/Gold er en unik klitoris stimulator med et elegant design. Den kombinerer trykbølgeteknologi og vibrerende sensationer for øget intensitet i orgasmer. Den er udstyret med 10 forskellige trykbølge intensiteter og 10 forskellige vibrationsprogrammer, som kan bruges separat eller sammen alt efter behov.

En af de store fordele ved Satisfyer Love Triangle Black/Gold er dens ergonomiske form, som gør den nem at holde og styre under brug. Den er også lydsvag og 100% vandtæt, hvilket gør den velegnet til brug i badet eller i poolen. Med USB-opladning og en lang batteritid er det let at holde den passage, så den er klar, når du har brug for den.

Samlet set er Satisfyer Love Triangle Black/Gold en fantastisk og effektiv klitoris stimulator, der vil tilfredsstille selv den mest krævende bruger. Den kombinerer en række funktioner og en stilfuld design for at skabe en optimal og unik oplevelse for brugeren.

Måske disse produkter kunne interesse dig

Molly & Rose Hårbøjle med museører
Gå til produkt
Pia & Per Babymotiv Fotoramme
Gå til produkt
Nordahl Andersen Tand og Hårlok Gavesæt
Gå til produkt
CIHA Sansesæt
Gå til produkt
Lullalove Varmepude
Gå til produkt
LED Forstørrelsesglas med fleksibel arm - Mizoom
Gå til produkt