Copenhagen TV-bænk

Specifikationer for Copenhagen TV-bænk

  • Farve: Sort
  • Materiale: MDF med egetræsfinér og stål
  • Mål: Længde: 120 cm, dybde: 40 cm, højde: 50 cm
  • Vægt: 23 kg
  • Antal hylder: 1
  • Hyldemål: Længde: 120 cm, dybde: 40 cm, højde: 15 cm
  • Antal skuffer: 2
  • Skuffemål: Længde: 55 cm, dybde: 35 cm, højde: 15 cm
  • Maksimal belastning: 30 kg
  • Monteringsanvisning medfølger
Siden er sidst opdateret d. 11/07/2026
7/10 i bedømmelse

Copenhagen TV-bænk sort

📝 Produktbeskrivelse

Copenhagen TV-bænk sort er en stilig og praktisk møbel til dit TV-område. Den er laget av høykvalitets MDF-materialer som er slitesterke og langvarige. Den leveres i en elegant svart finish og har en moderne design som passer til de fleste hjemmemiljøer. TV-benken er ideell for TV-er på en størrelse på opptil 60 tommer og har også to romslige skap som gir deg god lagringsplass for DVD-er, spill og tilbehør. Skapene har også skruknapper som gjør det enkelt å åpne og stenge dem. I tillegg har TV-benken åpne hyller som gir deg muligheten til å vise frem dine dekorasjoner og bøker på en stilig måte. De åpne hyllene har også kabelføringer på baksiden som lar deg organisere kablene dine på en ryddig måte. Copenhagen TV-bænk svart vil være et flott tillegg til stuen din og gir deg en stilfull oppbevaringsplass for TV-området ditt.

🖥 Oversigt over forhandlere der sælger Copenhagen TV-bænk

Designhome.dk
2.295,00 kr

💰 5 grunde til at købe Copenhagen TV-bænk

1
Moderne og stilfuldt design
2
Masser af opbevaringsplads
3
Fremstillet i slidstærkt materiale
4
Passer godt ind i de fleste indretninger
5
Nem at samle og montere

✅ Fordele ved Copenhagen TV-bænk

Copenhagen TV-bænk sort er en moderne og stilfuld løsning til opbevaring af dit TV-udstyr og tilbehør.
Den er lavet af høj kvalitet MDF og har en holdbar struktur.
Farven sort passer godt ind i de fleste indretningsstile og giver et minimalistisk og elegant udseende til rummet.
Copenhagen TV-bænk sort er nem at samle og vedligeholde.
Den har en tilpas størrelse til at fungere som en dekorativ og praktisk opbevaringsmulighed i børneværelser, stue og kontorer.

⛔️ Ulemper ved Copenhagen TV-bænk

Kræver samling af kunden
Ikke egnet til store skærme (over 55 tommer)

🔎 Konklusion

Copenhagen TV-bænk sort er en stilfuld og moderne tv-bænk, som er perfekt til moderne stuer. Den har et minimalistisk og elegant design, der passer perfekt ind i enhver indretning. TV-bænken er fremstillet af høj kvalitet MDF og leveres med to aflange skuffer samt en åben hylde. Skufferne er rummelige og er ideelle til at opbevare fjernbetjeninger, spil, og andet tilbehør. Den åbne hylde er perfekt til at opbevare dvd-afspillere eller diverse dekorationer. TV-bænken er meget nem at montere, og den er holdbar og robust. Der er ingen tvivl om, at Copenhagen TV-bænk sort er en fantastisk investering for alle, der ønsker at opgradere deres stue med en smuk og funktionel tv-bænk, som også er nem at passe på. Derfor er denne tv-bænk et must-have for enhver, der ønsker at opgradere og forbedre deres hjem.

Måske disse produkter kunne interesse dig

Lumber sofabord
Gå til produkt
Elam bænk med ægte fåreskind
Gå til produkt
Elam bænk i olieret eg med sort kunstlæder
Gå til produkt
DT 110 - Spisebord, hvid laminat
Gå til produkt
Spencer spisebord - sort linoleum med metalben
Gå til produkt
Lewis spisebord, sort linoleum med egebensstel
Gå til produkt